Belediyenin yabancı dil kurslarına yoğun ilgi

​​​​​​​Milas Belediyesi’nin düzenlediği yabancı dil yaz kursu kapsamında 280 öğrenci ve 60 yetişkin kursiyer, İngilizce ve Almanca öğreniyor.8 farklı grupta yabancı dil eğitimi alan kursiyerler, derslere yoğun ilgi gösteriyor.

Belediyenin yabancı dil kurslarına yoğun ilgi
  • 12 July 2023, Wednesday 15:13

Öğrencilerin tatilini daha verimli geçirmelerini sağlamak, yetişkinlerin kişisel gelişimlerine katkı sunmak amacıyla Milas Belediyesi tarafından başlatılan yabancı dil yaz kursları, vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. Milas Belediyesi Çocuk Kütüphanesi’nde gerçekleştirilen kurslarda 280 öğrenci ve 60 yetişkin kurs alıyor, yabancı dil öğreniyor. Hafta içi 2., 3., 4. ve 5. sınıf öğrencilerinin, hafta sonu ise yetişkinlerin katıldığı kurslarda çocukların ve yetişkinlerin kişisel gelişimlerine destek sunuluyor. 8 farklı grupta yabancı dil eğitimi alan 340 kursiyer, derslere yoğun ilgi gösteriyor.

Milas Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen kurslar kapsamında Yaratıcı Drama Kursu, Resim ve Karikatür Kursu, Sosyal Bilgiler Kursu, Türkçe Dil Bilgisi Kursu ve Türk Dili ve Edebiyatı Kursu da veriliyor.

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık