Çalışanlar ve gönüllüler çevre temizliği gerçekleştirdi

​​​​​​​Milas Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ve gönüllü vatandaşlar ilçemizde çevre temizliği gerçekleştirdi.

Çalışanlar ve gönüllüler çevre temizliği gerçekleştirdi
  • 17 Ağustos 2021, Salı 11:30

Hem çevre kirliliğinin önüne geçmek hem de farkındalık yaratmak için bir araya gelen gönüllüler ve çalışanlar Kıyıkışlacık Mahallemizde orman ve yol kenarlarında 850 çöp torbası atık topladı.

Cam şişe, poşet, atık yiyecek, pet şişe, izmarit, karton, kağıt, peçete gibi atıkları toplayan çevre gönüllüleri ve çalışanlar, sıcak havaya ve zorlu şartlara rağmen büyük bir özveri ile daha temiz bir çevre adına faaliyetlerini gerçekleştirdiler.

 ‘Tertemiz bir Milas için Aşk’la çalışıyoruz’

Yapılan çalışmayla birlikte daha temiz bir Milas için çevreye çöp atılmaması adına farkındalık oluşturulmaya çalışıldığını ifade eden Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat; “Çalışanlarımız ve gönüllü vatandaşlarımız örnek bir çalışma yaparak, gelecek nesillere daha güzel ve yaşanabilir bir Milas bırakmak adına Kıyıkışlacık Mahallemizde çevre temizliği gerçekleştirdiler.  Tüm çalışanlarımıza ve gönüllü vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Çevre kirliliğinin önüne geçmek için faaliyetlerimiz tüm hızıyla devam edecek. Tertemiz bir Milas için aşkla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Editör: Gülçin Erşen
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık