Evi yanan vatandaşlar bilgilendirildi

​​​​​​​Milas’ta meydana gelen yangında evi, ahırı veya deposu yanan vatandaşlar düzenlenen toplantıyla, yenisi yapılacak olan binalar ile ilgili bilgilendirildi.

Evi yanan vatandaşlar bilgilendirildi

Milas’ta geçtiğimiz ay meydana gelen ve büyük bir alanda etkili olan yangında evi, ahırı veya depo gibi alanları yanarak ağır hasar gören vatandaşlar Çökertme Mahallesi’nde düzenlenen toplantıyla süreç hakkında bilgilendirildi.

Düzenlenen toplantıya, Milas Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, Çevre ve Şehircilik İl Müdür Yardımcısı İsmail Ceylan, AFAD Muğla İl Müdürü İsmail Özkan ve Milas genelindeki yangınlarda zarar gören vatandaşlar katıldı. 

Toplantıda kısa bir konuşma yapan Milas Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, katılan herkese teşekkür ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Kaymakam Böke, toplantıyı düzenleme amaçlarının süreç hakkında bilgi vermek ve mağdur olan vatandaşların varsa sorularını cevaplamak olduğunu söyledi

Kaymakam Böke’nin ardından, Çevre ve Şehircilik İl Müdür Yardımcısı İsmail Ceylan ve AFAD Muğla İl Müdürü İsmail Özkan yeni yapılacak olan ev, ahır ve diğer binalar ile ilgili bilgiler aktardılar.

Toplantıda vatandaşlar da bilgi almak istedikleri konularda sorularını sorarak yetkililerden bilgiler aldı.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık