Her Yaşta Sporun Önemi Vurgulandı

Milas Gençlik Merkezi Müdürlüğü sporun her yaşta önemini vurgulamak için futbol maçı etkinliği düzenledi. Futbolun emektarlarını uzun bir aradan sonra bir araya getiren maç keyifli geçti.

Her Yaşta Sporun Önemi Vurgulandı
  • 04 December 2023, Monday 13:12

Milas Şehit Metin Özcan Stadyumu’nda geçtiğimiz günler içerisinde yarı sahada oynanan özel futbol maçına ilçemizin kurum müdürleri ve öğretmenler katıldı.

Müsabaka öncesinde hep birlikte bir toplu fotoğraf çektirerek sporun her yaşta önemini vurgulayan futbolun emektarları, oynadıkları futbolla da dikkatleri çektiler.

Milas Gençlik  Merkezi Müdürü Aşkın Binbir, Milas Gençlik ve Spor Müdürü Tayfun Durmuş Uslu, Milas Milli Eğitim Müdürü Akın Aydın, Milas Bodrum Havalimanı Başmüdürü Yücel Karadavut, Milas Milli Eğitim Şube Müdürü Türker Yaşoğlu, Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi Müdürü Bünyamin Emik, Milas Vergi Dairesi Müdürü Halil İbrahim Kaydı, Futbol Federasyonu Temsilcisi Levent Optik sahibi Levent Akyer, Vergi Dairesi Gelir Uzmanı Ramazan Şimşek Beden Eğitimi Öğretmeni Çağrı Arıkan, Haber Milas Spor Muhabiri Emekli Öğretmen Hüseyin Açar, Milas Şehit Murat İnci Spor Lisesi Müdürü Ercan Çatak'ın forma giydikleri maç oldukça heyecanlı, mücadeleli ve keyifli geçti.

Milas Gençlik Merkezi Müdürü Aşkın Binbir'in düzenledikleri futbol maçıyla, sporun her yaşta yapılabileceğini vurgulamak istediklerini belirterek sağlıklı bir yaşamın sporsuz olmadığını söyledi.

Uzun bir süre ara verdikleri "futbolun emektarları sahadalar" etkinliğini yeniden başlattıklarını belirten Aşkın Binbir, bu tür etkinliklerin zaman içerisinde yeniden tekrarlayacaklarını vurgulayarak, futbol etkinliğine katılan herkese teşekkür ettiğini söyledi.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık