Karan Bebek için mutlu son, nihayet dün ilacına kavuştu!

Karan Bebek, tedavisi için gerekli olan Zolgensma ilacına dün nihayet kavuştu. Nihayet Karan Bebek için mutlu sona gelinmiş oldu.

Karan Bebek için mutlu son, nihayet dün ilacına kavuştu!
  • 23 August 2023, Wednesday 16:43

Dubai’de yapılan AV9 uygunluk testinden ardından tedavi gördüğü hastanede ilacı almayı bekleyen Karan Bebek, dün 45 dakika süren uygulamanın ardından ilacına kavuştu.

50 Milyon TL değerinde olan ilaç için özelikle Milas ile diğer il ve ilçelerde 6 aylık bir kampanya sürecinin ardından dün ilacına kavuşan Karan Bebek için mutlu sona gelinmiş oldu.

Karan’ın ilacı alma anını sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaşan Şefika-Nizamettin Tuncer çiftinin mutlukları gözlerinden okunuyordu.

Daha önceki açıklamasında “O ilacı aldığımız gün diyeceğim ki Karan gerçekten kazandı. Şuanda da Karan kazandı. Sizin gibi güzel insanlarla kazandı. 6 ay sonra diyebiliyorum ki; biz kazandık, Milas kazandı.” Diyen anne Şefika Tuncer, dün yaptığı canlı yayında da “Karanımız 45 dakika süren uygulamanın ardından ilacına kavuştu. Zolgensma damarlardan girdi. Bugün eğer buradaysak sizler sayesindedir. Yanımızda olan, desteğini esirgemeyen herkese minnettarız.” Dedi.

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık