MİTSO : “İZMİR FUARINA RENK KATTIK ŞİMDİ SIRA OLİVİA İSTANBUL FUARINDA...”

İzmir'de 26 / 29 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Olivtech Fuarında sergilediği gösterilerle fuara renk katan Milas Ticaret ve Sanayi Odası, şimdi İstanbul'da 3 / 5 Haziran tarihleri arasında yapılacak Olivia İstanbul Zeytinyağı Fuar ve Uluslararası Zirvesi'ne hazırlanıyor.

MİTSO :  “İZMİR FUARINA RENK KATTIK ŞİMDİ SIRA OLİVİA İSTANBUL FUARINDA...”

 MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, İstanbul'daki fuarda yine Milas zeytin ve zeytinyağının güçlü bir tanıtımını yapacaklarını belirterek "İzmir'deki fuara renk kattık, iz bıraktık. Şimdi sıra İstanbul fuarında. İstanbul için de çok iyi bir şekilde hazırlandık. İstanbul'da da Milas zeytin ve zeytinyağının üstün kalitesini en iyi şekilde tanıtacağız" dedi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, İzmir fuarının Türkiye'nin ilk ve tek AB coğrafi işaretli zeytinyağı olan Milas zeytinyağının tanıtımı için çok başarılı geçtiğini belirterek "İzmir Olivtech Fuarındaki standımızda coğrafi işaret etiketi almayı başarmış zeytinyağı markalarımız çok başarılı tanıtımlar yaptılar. İzmir Olivtech fuarından MİTSO olarak memnun kaldığımızı söyleyebilirim. Şimdi sırada İstanbul Olivia İstanbul Zeytinyağı Fuarı var. Biz de MİTSO olarak bu fuarın destekçilerinden biriyiz. İzmir fuarında gösterdiğimiz başarıyı İstanbul fuarında da göstereceğiz. Hazırlıklarımızı buna göre yaptık. İstanbul Olivia Fuarında da Milas'ımızı ve Milas zeytinyağımızı en iyi şekilde tanıtacağız" dedi.

 

           

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık