MİTSO, Whatsapp üzerinden de üyelerine hizmet vermeye başladı

            Üyeleriyle en hızlı şekilde iletişim kurup. onların taleplerini yine en kısa sürede karşılamak için çalışmalarını sürdüren MİTSO, şimdi de Whatsapp üzerinden bir iletişim kanalı açtı. Bir süre önce üyelerinin odaya gelmeden, dijital ortamdan resmi belgelerini alabilme uygulaması başlatan MİTSO, şimdi de üyeleriyle Whatsapp üzerinden iletişim kuracak. Oda üyeleri MİTSO'nun 0 850 244 1923 whatsapp hattı üzerinden açılan iletişim hattına üyelerin yazılı olarak göndereceği talepleri, en kısa sürede yine aynı hat üzerinden cevaplayacak.  

MİTSO, Whatsapp üzerinden de üyelerine hizmet vermeye başladı
  • 13 Nisan 2022, Çarşamba 9:24
 

             Öte yandan MİTSO'nun başlattığı sayısal takograf verme hizmeti de devam ediyor. Kamyon sürücüleri Muğla'ya gitmeden sayısal takograf işlemlerini MİTSO'da birkaç dakika içinde yapabiliyorlar. MİTSO'nun KOSGEB hizmet birimi de yine üyelerinin talepleriyle ilgili çalışmalarını sürdürüyor.

            MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, "MİTSO olarak üyelerimizin işlerini kolaylaştırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi. Günümüzde zamanın çok önemli olduğunu belirten Özer, "Zaman hepimiz için çok önemli. Üyelerimizin zamanını en iyi şekilde değerlendirmeleri için Odamızla ilgili işlemlerin süresini kısaltmak, odaya gelmeden uzaktan erişim sistemi ile işlemlerin yapılabilmesi için çalışmalarımız sürüyor. Son olarak üyelerimizin odamıza erişimi için Whatsapp hattı oluşturduk. Oluşan hat üzerinden üyelerimiz taleplerini iletebilecek ve en kısa sürede talepleri yine aynı kanaldan cevaplandırılacak" diye konuştu.

           

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık