Ramazan Pidesi’nin fiyatı belli oldu.. 300 GRAM, 3.5 LİRA

            Milas Ticaret ve Sanayi Odasının Mart ayı olağan meclis toplantısı yapıldı. Meclis toplantısında Ramazan ayında uygulanacak pide fiyatı da belirlendi. Oybirliği ile alanın karara göre; 300 gramlık ramazan pidesinin satış fiyatı 3.5 lira olarak belirlendi.

Ramazan Pidesi’nin fiyatı belli oldu.. 300 GRAM, 3.5 LİRA
  • 03 Nisan 2021, Cumartesi 13:00

            MİTSO'nun Mart ayı olağan meclis toplantısı yapıldı. Meclis Başkanı Mustafa Yüksel tarafından açılan oturumda, Oda genel sekreteri Kazım Sarıoğlu tarafından Şubat ayı kati mizanı okundu.  Alacak / borç muvazenesinin 1 milyon 505 bin TL, alacak / borç bakiyesinin ise 259 bin 970 TL olduğu görülen kati mizan üzerine söz almak isteyen üye olmayınca yapılan oylamada mizan, oybirliği ile kabul edildi.

            Gündemin ikinci maddesi gereğince Ramazan ayında uygulanacak pide fiyatı belirlendi. Buna göre Milas'ta 300 gram pidenin fiyatının 3.5 lira olması oybirliği ile kabul edildi. Milas'ta geçen yıl 300 gram ramazan pidesi 3 liradan satılmıştı.

            Meclis toplantısında söz alan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Muğla oda başkanlarıyla birlikte Ankara'ya gittiklerini ve bazı bakanlıklar ve kurumlarla görüşmeler yaptıklarını anlattı. Koronavirüs salgın sürecinde üyelerden gelen talep ve önerileri Ticaret Bakanlığına ve TOBB'a ilettiklerini anlatan Reşit Özer, Ankara'da Kültür ve Turizm Bakanı M. Nuri Ersoy'u da ziyaret ettiklerini ve Milas'a yeni bir müze binası yapılmasını istediğini ifade etti.

            Meclis toplantısında başka söz almak isteyen olmayınca oturum Meclis Başkanı Mustafa Yüksel tarafından kapatıldı.

Editör: Gülçin Erşen
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık