Image Slider
Fevzi Topuz
Mehmet Cayirli

Türkiye Sakatlar Derneği Genel Başkanı Boyraz’dan Milas’ta ziyaretler..

Türkiye Sakatlar Derneği Genel Başkanı Şükrü Boyraz ve Genel Sekreteri, aynı zamanda İBB Meclis üyesi Yılmaz Demirel, Derneğin Milas Temsilciliği'ni ziyaret ettikten sonra, ilçemizde bir dizi ziyaretlerde bulundular.

Türkiye Sakatlar Derneği Genel Başkanı Boyraz’dan Milas’ta ziyaretler..
  • 19 August 2022, Friday 12:30

Genel Başkan Şūkrū Boyraz ve Genel Sekreter Yılmaz Demirel, ilçemizde 2,5 yıldır birçok etkinlik ve proje ile engellilere yönelik farkındalık oluşturma, engellileri sosyalleştirme ve birçok engelliye medikal malzeme teminiyle faaliyette bulunan Türkiye Sakatlar Derneği Milas Temsilciliğini ziyaret edip yönetim kadrosuyla dernek binasında bir araya gelerek çalışmaları hakkında bilgi aldılar. Milâs’taki engellilerin sorunları, izlenebilecek çözüm yollarına yönelik önemli bir görüşme gerçekleştirildi.

Genel Başkan Boyraz ve Genel Sekreter Demirel, Milas Temsilciliği’nden sonra Milas Kent Konseyi Başkanı Serap Türker, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, CHP İlçe Başkanı Tüze Çetinkaya’yı ziyaret ettiler.

Gerçekleşen ziyaretlerin ardından Genel Başkan Boyraz ve Genel Sekreter Demirel, Milas Temsilcisi Hüsnü Tevşi ve de yönetim kuruluna yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık
siteacilis