Üyeler için avantajlı bir indirim protokolü…

​​​​​​​Kısa bir süre önce temsilcilikten şubeleşmeye dönüşen Türkiye Sakatlar Derneği Milas Şubesi, gerçekleşen kongrenin ardından ilk icraatını üyelerine dönük gerçekleştirdi. Şube başkanı Tevşi ile Milas Medikal adlı işletme arasında yapılan protokol ile üyelere ila @ arası bir indirim sağlandı.

Üyeler için avantajlı bir indirim protokolü…
  • 22 December 2022, Thursday 10:28

İlçemizdeki engellilerimizin hayat standartlarının kalitesini yükseltmek, ihtiyaç duydukları medikal ürünlerini daha ucuz elde edebilmeleri için yapılan anlaşma ile dernek üyeleri, tüm medikal ürünlerini %10 ila %40 arasında değişen indirimle tedarik edebilecekler.

Yapılan anlaşma sonrası yapılan açıklamada; İşletme Sahibi Fatma Hazer, yapılan protokol ile dernek üyesi engellilere, tüm ürünlerde hatırı sayılı bir indirim yapılacağını belirterek; “Dernek Başkanı Hüsnü Bey konuyu bize aktardığında neden olması dedik ve hiç düşünmeden anlaşmayı imzaladık. Engelli dostlarımızın ihtiyaç duyduğu tüm medikal ürünlerini bu doğrultuda kendilerinin istifadesine sunacağız. Tüm engelli dostlarımız ve işletmemize hayırlı olsun” derken, Şube Başkanı Hüsnü Tevşi ise işletme sahibi Fatma Hazer’e teşekkür ederek; “Fatma Hanım gerçekten bu konuda duyarlılık gösterdi ve teklifimizi hiç düşünmeden kabul etti. Kendisine şahsım, yönetim kurulum ve temsil ettiğim tüm engelli dostlarım adına teşekkür ediyorum.

Bu protokol bir başlangıç ve daha fazlasını kısa zamanda üyelerimiz için sağlayacağız. Önceliğimiz engellilerimizin en fazla ihtiyaç duyduğu ve teminin de zorlandığı medikal malzemeleriydi, ilk etap da bu sorunu çözdük. Bundan sonra gıda, giyim-kuşam ve diğer ihtiyaçlar için de bu tür protokollerin sayısını çoğaltacak ve engellilerimizin istifadesine sunacağız” diyerek, protokolün hem işletmeye hem de engellilere hayırlı olmasını diledi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık