Ziyaretler Emek Mahallesi’yle devam etti

​​​​​​​Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, ilçemizin sorunlarını yerinde tespit edip, çözüm üretmek için mahalle ziyaretleri gerçekleştirmeye devam ediyor.

Ziyaretler Emek Mahallesi’yle devam etti

Daha önce Ahmet Çavuş-Hayıtlı, Hacı İlyas ve Cumhuriyet Mahallelerinde yapılması gereken çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Tokat, yeni haftanın ilk gününde Emek Mahallesi’ne ziyaret gerçekleştirdi.

Mahalle Muhtarı Mevlüt Kara ile birlikte Belediye Başkan Yardımcısı Harun Reşit Çavuşoğlu ve belediye birim müdürlerinin de eşlik ettiği ziyaret ve incelemelerde mahalleyi gezen Başkan Tokat, yapılması gereken hizmet ve çalışmaları tespit etti. Mahalle sakinleriyle de bir araya gelen Başkan Tokat vatandaşların taleplerini dinleyerek, sorunların ivedilikle çözülmesi için ilgili birim müdürlerine talimat verdi.

Sorunları yerinde tespit edip hızlı çözümler üretiyoruz…

Yeni haftanın ilk gününde Emek Mahallesi’ne ziyaret gerçekleştirdiklerini belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Muhtarımız Mevlüt Kara ve ekibimizle birlikte mahallemizde çalışma yapılması gereken alanları inceledik. Aynı zamanda mahalle sakinlerimizin talep ve önerilerini de dinleyerek, notlar aldık. Sorunları yerinde tespit edip hızlı çözümler üretmek için gerçekleştirdiğimiz ziyaretler oldukça verimli geçiyor. Aldığımız notlar çerçevesinde planlamalar yaparak çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz” dedi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık