Birliğim Gıda Sol Sabit
Sağ Sabit SARI KONAK

Biri veda edecek

​​​​​​​Süper Amatör Küme Liginde şampiyonluğun 2 adayı Pazar günü Milas Stadyumunda sahaya çıkıyor.

Biri veda edecek

Lig ikincisi Düğerek Güneşspor ile lig üçüncüsü Yeni Milasspor maçından sahadan galip ayrılacak takımın şampiyonluk yolunda avantaj elde edeceği yenilen takımında şampiyonluk umudunu kaybedeceği maça ilginin de büyük olması bekleniyor.

Süper ligde lider olan Turgutreisspor ise Cumartesi günü Muğla Üniversitesine konuk olacak.

Süper Amatör Kümede Haftanın Maçları

23 Şubat Cumartesi Saat 14.00

Muğla Üniversitesi- Turgutreisspor

Ortakent Yahşispor- Karaovaspor

24 Şubat Pazar Saat 14.00

Yeni Milasspor- Düğerek Güneşspor

Köyceğiz Gençlikspor- Beçin Gençlikspor

Göcek Belediyespor- Dalaman Belediyespor

Gümüşlük Gençlikspor- Dalyanspor

BAL Ligi Maçları

24 Şubat Pazar Saat 14.00

Kale Belediyespor- Ortaca Belediyespor

Yatağanspor- Sökespor

Manavgat Belediyespor- Konyaaltı Belediyespor

Aydın 1923- Kepez Belediyespor

Kuşadasıspor- Isparta Davrazspor

Serinhisarspor-Tavas Birlikspor

Burdur Bucakspor- Didimspor

2.Amatör Küme Maçları

24 Şubat Pazar Saat 14.00

Ortaköyspor- Milas Dörtyol Gençlikspor

Konacıkspor- Kavaklıdere Belediyespor

Bodrum Turkuazspor- Bitez Gençlikspor

U19 Ligi Maçları

23 Şubat Cumartesi Saat 14.00

Menteşe Yerküpespor- Yeni Milasspor

 Bafa Belediyespor- Bodrum Turkuazspor

U16 Ligi Maçları

23 Şubat Cumartesi Saat 14.00

Gümüşlük Gençlikspor- Bitez Gençlikspor

24 Şubat Pazar Saat 12.00

Yeni Milasspor- Milas Gençlikspor

U14 Ligi Maçları

23 Şubat Cumartesi Saat 14.00

Saburhanespor- Milas Gençlikspor

24 Şubat Pazar Saat 12.00

Yatağanspor- Muğlaspor

Muğla Üniversitesi- Yatağan Sportifspor

2. Ligi Maçları

23 Şubat Cumartesi Saat 13.30

Menemen Belediyespor- Fethiyespor

24 Şubat Pazar Saat 13.30

Kastamonu 1966- B.B.Bodrumspor

3. Lig Maçı

24 Şubat Pazar Saat 13.30

Muğlaspor- Fatsaspor

 

VOLEYBOL MAÇLARI

Büyük Erkekler Birinci Ligi

24 Şubat Pazar Saat 15.00

Alanya Belediyespor- Milas Belediyespor

Anadolu Üniversitesi- Beşiktaş

İstanbul Büyükşehir Belediyespor- Tofaşspor

Bornova Anadolu Lisesi- Bursa Büyükşehir Belediyespor

Eğirdir Elmaspor- Altekma

Konya Büyükşehir Belediyespor- Düzce Belediyespor

Seydişehir Belediyesi Sanayispor- Bigadiç Belediyespor

 

Alt Yapı Voleybol Maçları

23 Şubat Cumartesi Milas Atatürk Spor Kompleksi

Saat 12.30 Milas Özge- Bodrum Yarımada (Yıldız Kızlar)

Saat 14.00 Milas Belediyesi- Fethiye Voleybol (Yıldız Erkekler)

Saat 15.30 Milas Erginspor- Bodrum İhtisas B (Yıldız Kızlar)

Saat 17.00 Milas Belediyesi- Marmaris Akademispor (Midi Erkekler)

24 Şubat Pazar

Saat 13.00 Muğlaspor Milas Özge (Yıldız Kızlar) Yer: Yatağan Spor Salonu

Saat 16.00 Bodrum İhtisas A- Milas Belediyesi (Midi Kızlar) Yer. Binnaz Karakaya Salonu

Saat 17.30

Bodrum Doğuşspor- Milas Belediyesi (Yıldız Kızlar) Yer: Binnaz Karakaya Salonu

 

Editör: Hüseyin AÇAR
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık