Bodrumspor forması yanan bölgeleri yeniden yeşertecek

Sezon için toplamda 4 forma tasarımı yapan yeşil beyazlı kulüp, yaz sezonunda Bodrum’da da binlerce hektarın kül olduğu orman yangınları için özel olarak bir forma tasarladı. Üzerinde ağaç desenlerinin bulunduğu formadan elde edilecek gelir, yanan bölgelerin yeniden yeşertilmesinde kullanılacak. Yeni orman temalı formaların 10 Eylül Cuma gününden itibaren Store Bodrum’da satışına başlanılacak.

Bodrumspor forması yanan bölgeleri yeniden yeşertecek
  • 08 Eylül 2021, Çarşamba 10:08

Formanın arkasında Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Atatürk’ün imzası ile “Ormansız ve Ağaçsız Toprak Vatan Değildir” sözü yer aldı. Orman temalı forma için Bodrum’un yanan bölgelerinde havadan çekim yapılarak klip hazırlandı. Klipte orman yangınlarının söndürülmesi çalışmalarına katılan Bodrumsorlu futbolcu Celal Dumanlı ile takım arkadaşı Burhan Eşer yer aldı.  

Bodrumspor Kulübü Başkanı Rıza Karakaya, “Yanan ormanlarımız için özel tasarlanan formamızdan elde edeceğimiz geliri ormanlarımızı yeniden yeşertmek için bağışlayacağız. 2021-2022 sezonu B E Y A Z formamız 10 Eylül Cuma gününden itibaren Store Bodrum’da satışta olacak” diye konuştu. 

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık