Futbol Turnuvasında Geri Sayım Başladı

Milas Gençlikspor Kulübü Cumhuriyet Kupası Halı Saha Futbol Turnuvasında kayıtlar devam ediyor. 30 Eylül Pazartesi günü Saat 18.00’e kadar devam edecek turnuvaya katılım başvuruları sonrasında, aynı gün turnuvanın gruplarıyla maç fikstürü de belli olacak. Turnuvanın  maç kuraları  eski kapalı spor salonu yanındaki Milas Gençlikspor Kulübü Tesisinde çekilecek.

Futbol Turnuvasında Geri Sayım Başladı
  • 26 Eylül 2019, Perşembe 15:20

Milas Gençlikspor Kulübü Başkanı Ersin Köksal, düzenledikleri Cumhuriyet Kupası Halı Saha Futbol Turnuvasıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada,“herkese ve her takıma açık olan futbol turnuvasında katılımın yoğun olmasını bekliyoruz” dedi.

Futbolseverleri turnuvaya davet eden başkan Ersin Köksal,“bu güne kadar kulübümüz adına yaptığımız futbol turnuvalarıyla Milaslı futbolseverlerin futbol oynama ve izleme hasretlerini giderdik”lerini vurgulayarak, 2019-2020 spor sezonuna Cumhuriyet Kupası Halı Saha Futbol Turnuvasıyla başlamanın mutluluğunu yaşadıkları söyledi.

Bugüne kadar Akyol Gençlikspor, LeventOptikspor, PTT, Çakırca Zeytincilik, BTA, MilasBelediyesi, Mylasa 48,Yüksel Halis Çelik Sigorta ve Boğaziçi Gençlikspor Futbol takımlarının turnuvaya katılacaklarını belirterek,“bu takımlara yeni takımlarında katılmasını bekliyoruz” dedi.

Turnuva Katılım Şartnamesi

1-Kaleci 18 yaş üstü 2-18-25 yaş grubu 2 futbolcu 3-25-30 yaş grubu 2 futbolcu 4-30 yaş grubu serbest 5- Kadroda en fazla 14 sporcu 6-2019-2020 sezonu lisanslı sporcu oynayamaz 7-Katılım ücreti 1000 Tl

Hafta içi ve hafta sonu oynanacak olan turnuva maçları Cumhuriyet Mahallesi Begonya Halı Sahası’nda yapılacak.

Editör: Hüseyin AÇAR
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık