Birliğim Gıda Sol Sabit
Sağ Sabit SARI KONAK

Küçüklerde Milas temsilcileri belli oldu

​​​​​​​Muğla okul sporları kapsamında ilçemiz Milas’ta yapılan küçükler kategorisi futbol, voleybol ve basketbol grup müsabakaları sonrasında Muğla’da Milas’ı temsil edecek okul takımları belli oldu.

Küçüklerde Milas temsilcileri belli oldu
  • 11 Nisan 2019, Perşembe 16:02

Küçükler Futbol

Milas Arena Futbol Sahasında oynanan küçük erkekler futbol maçlarında A grubunda Semiha Altunkan Ortaokulu, B grubunda Merkez Ortaokulu futbol takımları Milas temsilcisi oldular.

Küçükler Basketbol

Milas Atatürk Spor Kompleksi’nde yapılan küçükler basketbol grup maçlarına katılan Merkez, Özge ve Sınav okulları basketbol takımları içinden Merkez Ortaokulu Basketbol Takımı Milas şampiyonu oldu ve Muğla’da Milas’ı temsil etme hakkını kazandı.

Küçükler Voleybol

Milas Atatürk Spor Kompleksi’nde yapılan Küçükler Voleybol grup maçları sonrasında A grubunda Dr Mete Ersoy Ortaokulu, B grubunda ise Sınav Ortaokulu Milas temsilcisi olma başarısını gösterdiler.

Basketbol maç sonuçları

Merkez Ortaokulu:69 Sınav Ortaokulu:5

Özge Ortaokulu:27 Sınav Ortaokulu:17

Merkez Ortaokulu:  Özge Ortaokulu:

Voleybol maç sonuçları

Dr Mete Ersoy Ortaokulu:2 Özge Ortaokulu:0

Sakarya Ortaokulu:0 Sınav Ortaokulu:2

İmi Ortaokulu:2 Özge Ortaokulu:1

Zekeriya Gümüşkesen Ortaokulu:0 Sınav Ortaokulu:2

Dr Mete Ersoy Ortaokulu: İMİ Ortaokulu:

Sakarya Ortaokulu:2 Zekeriya Gümüşkesen Ortaokulu:0

Futbol maç sonuçları

Dr Mete Ersoy Ortaokulu:0 Semiha Altunkan Ortaokulu:6

Sakarya Ortaokulu:0 Merkez Ortaokulu:4

Ören Ortaokulu:0 Semiha Altunkan Ortaokulu:2

Ovakışlacık Ortaokulu:0 Merkez Ortaokulu:8

Dr Mete Ersoy Ortaokulu:3 Ören Ortaokulu:0

Sakarya Ortaokulu:3 Ovakışlacık Ortaokulu:0

Küçük Erkekler Basketbol

Milas Atatürk Spor Kompleksinde 9 Nisan Salı günü oynanmaya başlayacak olan Küçük Erkekler Basketbol maçlarına tek grupta 3 takım katılıyor.

Basketbol Grubu

1-Merkez Ortaokulu

2- Özge Koleji

3-Özsel Sınav Koleji

 Küçük Kızlar Voleybol

 Muğla Okul sporlarında son spor etkinliği olan Küçük Kızlar Voleybol Maçlarına da 2 grupta 6 takım katılıyorlar. Maçlar Milas Atatürk Spor Kompleksinde oynanacak.

A grubu

1-Dr Mete Ersoy Ortaokulu

2- Özel İMİ Koleji

3- Özel Özge Koleji

B grubu

1-Sakarya Ortaokulu

2- Sınav Koleji

3- Zekeriya Gümüşkesen Ortaokulu

Müsabaka Programı

Küçük Erkekler Futbol

9 Nisan Salı

Saat 10.00 Dr Mete Ersoy Ortaokulu- Semiha Altunkan Ortaokulu

Saat 11.00 Sakarya Ortaokulu- Merkez Ortaokulu

10 Nisan Çarşamba

Saat 10.00 Ören Ortaokulu- Semiha Altunkan Ortaokulu

Saat 11.00 Ovakışlacık Ortaokulu- Merkez Ortaokulu

11 Nisan Perşembe

Saat 10.00 Dr Mete Ersoy Ortaokulu- Ören Ortaokulu

Saat 11.00 Sakarya Ortaokulu- Ovakışlacık Ortaokulu

Küçük Erkekler Basketbol

9 Nisan Salı

Saat 10.00 Merkez Ortaokulu- Özel Sınav Koleji

10 Nisan Çarşamba

Saat 10.00 Özge Koleji- Özel Sınav Koleji

11 Nisan Perşembe

Saat 10.00 Merkez Ortaokulu- Özge Koleji

Küçük Kızlar Voleybol

9 Nisan Salı

Saat 12.00 Dr Mete Ersoy Ortaokulu- Özge Koleji

Saat 13.30 Sakarya Ortaokulu- Sınav Koleji

10 Nisan Çarşamba

Saat 12.00 İmi Koleji- Özge Koleji

Saat 13.30 Zekeriya Gümüşkesen Ortaokulu- Sınav Koleji

11 Nisan Perşembe

Saat 12.00 Dr Mete Ersoy Ortaokulu- İmi Koleji

Saat 13.30 Sakarya Ortaokulu- Zekeriya Gümüşkesen Ortaokulu

Editör: Hüseyin AÇAR
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık