Birliğim Gıda Sol Sabit
Sağ Sabit SARI KONAK

Muğla İl Birinciliği Güreşleri Milas’ta Yapıldı

Okul Sporları kapsamında Grekoromen Güreşler İl birinciliği müsabakaları geçtiğimiz günler içersinde Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi’nde yapıldı. Yapılan müsabakalar sonrasında kategorilerinde birinci olan sporcular Muğla’yı bölge güreş müsabakalarında temsil etme hakkını kazandılar. Milas’ta yapılan güreş müsabakalarına Milas ve yatağanlı sporcular katıldılar.

Muğla İl Birinciliği Güreşleri Milas’ta Yapıldı
  • 27 Aralık 2018, Perşembe 9:26

Gençler A Kategorisi

55 Kg:1.Serhat Akbulut (Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi) 2. Yunus Emre Ömür (Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi)

60 Kg:1.Selçuk Kocabıyık (Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi)

63 Kg:1.Fevzi Topcuoğlu (Ş.Murat İnci Lisesi) 2.Osman Zeybek (Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi)

67 Kg:1.Gökhan Kundak(Cumhuriyet Anadolu Lisesi) 2. Yunus Emre Uykun (Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi)

72 Kg:1.Mert Hüseyin Yıldırım ( Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi) 2.Görkem Efe Doğrusöz (Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi)

77 Kg:1.Ramazan Gül ( Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi) 2.Azat Çetin ( Cumhuriyet Anadolu Lisesi)

82 Kg:1.Cavit Demirkol (Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi)

97 Kg:1.Olcay Aktaş ( Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi)

130 Kg:1. Yusuf Boran Kabakçı (Yatağan Gazi Anadolu Lisesi)

Gençler B Kategorisi

41-45 Kg:1.Abdullah Akdağ (Ş.M.İnci Lisesi) 2.Musa Bezirgâncı (Ş.M.İnciLisesi) 3.Kadircan Demir-Batkan Işık (Ş.M.İnci Lisesi)

48 Kg:1.Yusuf Aksakal (Ş.M.İnci Lisesi) 2.Umut Şahin (Ş.M.İnci Lisesi) 3. Selami Orhan- sezer Balcı (Ş.M.İnci Lisesi)

51 Kg:1.İlhan Aldı (Ş.M.İnci Lisesi) 2.Selami Urhan (Ş.M.İnci Lisesi) 3. Hüsamettin Bursa- Ali Göçer (Ş.M.İnci Lisesi)

55 Kg:1.Ramazan Tekin (Ş.M.İnci Lisesi) 2.Casim Taşdemir (Ş.M.İnci Lisesi)

60 Kg:1.Fatih Şimşir (Ş.M.İnci Lisesi) 2. Davut Çelik (Ş.M.İnci Lisesi) 3.Burak Akbay ( Ş.M.İnci Lisesi)

3.Naim Can Kurtoğlu (Yatağan Gazi Anadolu Lisesi)

65 Kg:1.Eray Yıldız (Ş.M.İnci Lisesi) 2.Baki Kaçar (Ş.M.İnci Lisesi) 3. Mustafa Küçükoğlu- Cemal Kay (Ş.M.İnci Lisesi)

71 Kg:1.Baran Tuncay ( Ş.M.İnci Lisesi) 2.Alper Ercan (Ş.M.İnci Lisesi) 3.Furkan Mavi( Yatağan Anadolu Lisesi) 3. Emirhan Sağır (Yatağan Şehit Engin Yalçın Meslek Lisesi)

80 Kg:1.Mert Çelik ( Ş.M.İnci Lisesi) 2. Muhammet Sivrikaya (Ş.M.İnci Lisesi) 3.Emral Aydın (Ş.M.İnci Lisesi) 3.Kaan Efe Özkan ( Dr Mete Ersoy Anadolu Lisesi)

92 Kg:1.İbrahim Can Yeşildağ ( Ş.M.İnci Lisesi) 2.Mustafa Karakaya( Ş.M.İnci Lisesi) 3. İsmail Kurt (Yatağan Şehit Engin Yalçın Meslek Lisesi)

92-100 Kg:1.Abdul Özcan (Ş.M.İnci Lisesi)

Yıldızlar Kategorisi

34-38 Kg:1.Abdulbaki Doğru (Zekeriya Gümüşkesen Ortaokulu) 2.Ahmet Deniz Kılınç (Yatağan Cumhuriyet Ortaokulu) 3. Erkan Şahin (Yatağan Cumhuriyet Ortaokulu)

41 Kg:1.Abdullah Keskin ( Zekeriya Gümüşkesen Ortaokulu)

48 Kg:1.Âdem Atıcı ( Yatağan Cumhuriyet Ortaokulu)

52 Kg:1.Alaettin Yiğit ( Zekeriya Gümüşkesen Ortaokulu) 2.Salih Şen (Yatağan Cumhuriyet Ortaokulu) 3. Umut Ayaz (Yatağan Cumhuriyet Ortaokulu)

62 Kg:1.Hamza Baloğlu (Yatağan Cumhuriyet Ortaokulu)

85 Kg:1. Cihan Enes Harman (Yatağan Cumhuriyet Ortaokulu)

 

 

 

 

Editör: Hüseyin AÇAR
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık