Birliğim Gıda Sol Sabit
Sağ Sabit SARI KONAK

Şampiyonluk maçı Turgutreis’te

​​​​​​​Muğla Süper Amatör Küme liginde şampiyonluğun düğümü 24 Mart Pazar günü Turgutreis Stadyumu’nda oynanacak olan Turgutreisspor- Düğerek Güneşspor lig maçında çözülecek.

Şampiyonluk maçı Turgutreis’te
  • 23 Mart 2019, Cumartesi 9:42

43 puanla ligde liderliğini sürdüren Düğerek Güneşspor ile 42 puanlı lider takipçisi arasında oynanacak olan şampiyonluk maçı, haftanın en dikkat ve ilgi çekici maçı olarak futbolseverlerce de takip edilecek.

 Şampiyonluk umudu bitti...

Geçtiğimiz hafta sonu Gümüşlük deplasmanında rakibi Gümüşlük Gençlikspor’a 3-2 yenilen ilçemiz temsilcisi Yeni Milasspor ise Pazar günü yine deplasmanda Ortakent Yahşispor ile karşılaşacak.

Geçtiğimiz hafta sonu Gümüşlük deplasmanında 3 puanı sahada bırak Yeni Milasspor’un ise şampiyonlukta umudu kalmadı

Süper Amatör Küme Maçları

23 Mart Cumartesi Saat 14.00

Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor- Dalaman Belediyespor

Köyceğiz Belediyespor- Karaovaspor

24 Mart Pazar Saat 14.00

Turgutreisspor- Düğerek Güneşspor

Ortakent Yahşispor- Yeni Milasspor

Göcek Belediyespor- Gümüşlük Gençlikspor

Muğla Üniversitesi- Dalyanspor

BAL Ligi Maçları

24 Mart Pazar Saat 14.00

Serinhisarspor-Yatağan Belediyespor

Ortaca Belediyespor- Tavas Birlikspor

Manavgat Belediyespor- Burdur Bucakspor

Kuşadasıspor-Konyaaltı Belediyespor

Kepez Belediyespor- Isparta Davrazspor

Kale Belediyespor- Didim Belediyespor

Aydın 1923- Sökespor

2.Amatör Küme Maçları

23 Mart Cumartesi Saat 14.00

Gündoğanspor- Kavaklıdere Belediyespor

24 Mart Pazar Saat 14.00

Dörtyol Gençlikspor- Bitez Gençlikspor

Konacıkspor-Bodrum Turkuazspor

U16 lig Maçları

23 Mart Cumartesi

Saat 12.00

Gümüşlük Gençlikspor- Yeni Milasspor

Saat 14.00

Bodrum 1925- Milas Gençlikspor

U14 Ligi Maçları

 Saat 12.00

Yeni Milasspor- Milas Gençlikspor

Saat 14.00

Yatağanspor- Saburhanespor

Muğlaspor- Yatağan Sportif Gençlikspor

2.Lig Maçları

23 Mart Cumartesi Saat 15.00

Zonguldak Kömürspor- Fethiyespor

24 Mart Pazar Saat 15.00

 B.B.Bodrumspor- Hacettepespor

3.Lig Maçı

 24 Mart Pazar Saat 15.00

Payasspor- Muğlaspor

Masterler Maçı

23 Mart Cumartesi Saat 17.30

Milasspor-Foçaspor

 

Voleybol Maçları

Birinci Lig

24 Mart Pazar Saat 14.00

Milas Belediyespor-Bigadiç Belediyespor

Seydişehir Belediyesi Sanayispor- Konya Büyükşehir Belediyespor

Eğirdir Elmaspor- Bursa Büyükşehir Belediyespor

Bornova Anadolu Lisesi- İstanbul Büyükşehir Belediyespor

Beşiktaş- Altekma

Anadolu Üniversitesi- Düzce Belediyespor

Alanya Belediyespor- Tofaşspor

 

 

SÜPER AMATÖR LİG 

Sıra:

Takım

O

G

B

M

A

Y

P

1

DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

19

13

4

2

33

13

43

2

TURGUTREİSSPOR

19

13

3

3

41

18

42

3

YENİ MİLASSPOR

19

12

3

4

46

18

39

4

DALYANSPOR

19

10

6

3

32

19

35

5

GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR

19

9

5

5

26

18

32

6

KARAOVASPOR

19

6

5

8

23

23

23

7

MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR

19

7

2

10

30

45

23

8

MİLAS BLD.BEÇİN G.SPOR

19

5

5

9

22

36

20

9

DALAMAN BLD.SPOR

19

5

5

9

21

31

19

10

GÖCEK BLD.SPOR

19

4

4

11

24

31

16

11

KÖYCEĞİZ BLD.SPOR

19

3

6

10

13

43

15

12

ORTAKENT YAHŞİ G.SPOR

19

4

0

15

26

42

12

 

Editör: Hüseyin AÇAR
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık