3 gün süren düğünle Başkan Tokat büyük bir mutluluk yaşadı

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın kızı Ezgim ile CHP Milas İlçe Kadın Kolları Başkanı Berrin Naz’ın oğlu Cem, 3 gün süren düğün ile hayatlarını birleştirdi ve bir ömür boyu mutluluğa evet dediler. 3 günlük düğünün finali dün akşam Karya Kır Düğün Bahçesi’nde noktalandı.

3 gün süren düğünle Başkan Tokat büyük bir mutluluk yaşadı

CHP’li Muğla Milletvekilleri, CHP Muğla İl Başkanı Hüseyin Erol, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Milas Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, CHP Milas İlçe Başkanı Av. Tüze Çetinkaya başta olmak üzere, Muğla genelindeki CHP il ve ilçe yöneticileri, belediye meclis üyeleri, il genelindeki sivil toplum kuruluşu, oda ve dernek yöneticileri, Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Süleyman Akbulut, Muğla Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Kaytan ve il genelindeki basın kuruluşlarının temsilcilerinin katıldığı düğün, dün akşam Karya Kır Düğün Bahçesi’nde noktalandı.

Ezgim ve Cem çiftinin düğün alanına girmesiyle başlayan törende, genç çiftin nikahını Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün kıydı. Kıyılan nikahın ardından genç çifte hem mutluluk dileyen hem de nasihat eden Başkan Gürün, gecenin ilerleyen saatlerinde Başkan Tokat ve diğer katılımcılarla birlikte Muğla Zeybeği oynadı.

Yaklaşık 2500 kişinin katıldığı törende Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve eşi Elif Tokat, tüm masaları dolaşarak misafirlerine hoş geldiniz dedi.

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden düğünde davetliler, bol bol oynadılar.

 

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık