AK Parti’de Mahalle Toplantıları Devam Ediyor

AK Parti Milas İlçe Teşkilatı, seçim süreci boyunca yapacakları haftalık mahalle ziyaretlerine İsmetpaşa Mahallesi’nde düzenledikleri toplantı ile devam ettiler.

AK Parti’de Mahalle Toplantıları Devam Ediyor
  • 04 December 2023, Monday 13:06

Mahalle temsilcileri ile gerçekleşen toplantıda AK Parti Milas İlçe Başkanı Emin Çelik, AK Parti Belediye Başkanı Aday Adayları, yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları üyeleri ile mahalle sakinleri katıldı.

Aday adaylarının da kendilerini tanıttılar ve neden aday adayı olduklarını açıkladılar. İlk konuşmayı yapan Muğla İl Kadın Kolları Başkanı Duygu Pınar Doğru, İsmetpaşa Mahallesi sakinlerine kendilerini misafir ettikleri için teşekkür etti. Doğru daha sonra sözü İlçe Başkanı Emin Çelik’e bıraktı.

İlçe Başkanı Emin Çelik, “Milas’ın en büyük mahallesi olan İsmetpaşa mahallesinin diğer mahalleler gibi hizmete ihtiyacı var. Bu sokaklar, bu yollar, Milas’a ve İsmetpaşa Mahallesi’ne maalesef yakışmıyor” dedi.

“Ak Parti Belediyeciliği ile Milas’ın tanıştığı gün hak ettiğiniz tüm hizmetlerin ivedilikle yerine getirileceğini” belirten Çelik, birbirinden değerli aday adaylarıyla bu sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağını belirterek, sözü daha sonra Ak Parti Belediye Başkanı Aday Adaylarına bıraktı.

ADAY ADAYLARINDAN BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU

AK Parti’den Milas Belediye Başkanı Aday Adayları olan Mehmet Yavuz Demir, Durmuş Özdemir, Hürol Önder, Barış Saylak ve Mustafa Aktaş, “Hangimiz aday olursa olsun seçimleri Milas kazanacak. Sizler kazanacaksınız” diyerek, birlik ve beraberlik vurgusu yaptılar.

Program ise konuşmaların ardından sohbet eşliğinde devam etti.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık