Bayram coşkusu Milas’ta doyasıya yaşanacak

​​​​​​​30 Ağustos Zafer Bayramı birbirinden farklı etkinliklerle ilçemizde de coşkuyla kutlanacak. Milas Belediyesi büyük zaferin yıl dönümünde birbirinden farklı etkinliklerle vatandaşlara bayram coşkusunu doyasıya yaşatacak.

Bayram coşkusu Milas’ta doyasıya yaşanacak
  • 25 August 2022, Thursday 10:24

Bu anlamlı ve özel güne kutlama programı hazırlayan Milas Belediyesi, fener alayı ve konser etkinliği gerçekleştirecek.

EDİP AKBAYRAM SAHNE ALACAK…

Büyük zaferin 100. yıl dönümü kutlama etkinliklerinde 30 Ağustos Salı günü saat 21.00’de Atapark Meydanı’nda ünlü sanatçı Edip Akbayram sahne alacak. Çok dinlenen, birbirinden güzel şarkılarıyla vatandaşlarımıza bayram coşkusunu doyasıya yaşatacak olan Edip Akbayram konseri öncesinde fener alayı gerçekleştirilecek.

ETKİNLİKLERİMİZE TÜM VATANDAŞLARIMIZI DAVET EDİYORUM…

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama etkinliklerine tüm vatandaşları davet eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “30 Ağustos ülkemiz için en önemli dönüm noktalarından bir tanesi. Türkiye Cumhuriyeti’ne giden yolda önemli bir dönüm noktası olan 30 Ağustos Zaferi, emperyalist güçlere karşı korkusuzca direnen Türk Milleti’nin büyük başarısıdır. Milletimiz, Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kendisini tarih sahnesinden silmek isteyenlere en güzel cevabı vermiş, vatan topraklarımız düşman işgalinden kurtarılmıştır. Milas Belediyesi olarak bu özel ve anlamlı günü fener alayı ve konser etkinliği ile kutlayacağız. Büyük zaferin 100. yıl dönümünde sevilen ve başarılı sanatçılardan biri olan Edip Akbayram Milas’ta dinleyicileriyle buluşacak. Konser öncesinde ise ilçemiz cadde ve sokaklarında vatandaşlarımızın coşkulu katılımıyla Fener Alayı gerçekleştireceğiz. Etkinliklerimize tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık