CHP Heyeti’nden Başkan Tokat’a ziyaret

​​​​​​​Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Heyeti dün Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat’a ziyaret gerçekleştirdi.

CHP Heyeti’nden Başkan Tokat’a ziyaret
  • 03 Haziran 2021, Perşembe 11:09

CHP Parti Meclisi Üyesi Gizem Sayar Özcan, CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, CHP Milas İlçe Başkanı İlgin Göktepe, CHP Muğla İl Kadın Kolları Başkanı Aysun Korkut, CHP Milas İlçe Kadın Kolları Başkanı Berrin Naz, CHP Muğla İl Gençlik Kolları Başkanı Göksel Billur ve CHP Milas İlçe Yönetimi Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat’ı ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette Milas Belediye Başkan Yardımcısı Cüneyt İlter de hazır bulunurken, bölgede yapılan çalışmalar ve daha sonraki süreçte gerçekleştirilecek hizmetler konuşuldu. Gündemdeki konularla ilgili istişarelerin de yapıldığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tokat, “Bölgemizin her noktasına eşit ve etkin hizmet götürme adına yaptığımız planlamalar çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diyerek, CHP heyetine gerçekleştirmiş oldukları ziyaret için teşekkür etti.

Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat’a nazik kabulü için teşekkür eden heyet, Başkan Tokat’ a çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaret çekilen fotoğrafların ardından son buldu.

Editör: Şahin ŞAHİN
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık