Meclis toplantısının 2. oturumu tamamlandı

​​​​​​​Milas Belediyesi Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın 2. oturumu tamamlandı.

Meclis toplantısının 2. oturumu tamamlandı
  • 14 Mayıs 2022, Cumartesi 9:31

Milas Belediye Toplantı ve Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen meclis 2. oturumunda 9 Mayıs’ta gerçekleştirilen 1. oturumdan Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edilen maddeler görüşüldü. Başkan Tokat’ın yeterli çoğunluğun olduğunu belirtmesi üzerine başlayan meclis toplantısında; Plan ve Bütçe Komisyon Raporları, komisyon başkanı Cüneyt İlter tarafından okundu.

2021 Mali Yılı Kesin Hesap Cetvelleri ile ilgili hazırlanan Plan ve Bütçe Komisyon Raporunun görüşülmesi maddesi, maddelerin tek tek okunmasının ardından bütün halinde oylamaya sunuldu ve  oy birliği ile kabul edildi.

Ayrıca, Şevketiye Mahallesinde bulunan ve işletmesi büyükşehir belediyesinden tekrar geri alınan çok amaçlı spor kompleksi içindeki havuzun kullanım ücretleri ve ayrıca 2022 yılı içerisinde alınacak olan zemin tahrip bedelleri, Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı güncellemeye paralel olarak yeniden belirlendi ve bunlarla ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu’nun hazırladığı raporlar oybirliği ile kabul edildi.

Görüşülen 3 maddenin ardından Milas Belediyesi Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın 2. oturumu tamamlandı. Milas Belediyesi Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın 6 Haziran 2022 Pazartesi günü saat 14:00’te toplanması oy birliği ile kabul edildi.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık