​​​​​​​"MİLAS OSB'DE SANAYİ PARSELLERİ İKİ AY İÇİNDE TESLİM EDİLECEK"

​​​​​​​Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nın Haziran ayı olağan meclis toplantısı yapıldı. Meclis Toplantısında konuşan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, OSB'deki sanayi parsellerinin hak sahiplerine iki ay içinde teslim edileceğini ifade etti.

​​​​​​​

MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel'in açılışını yaptığı oturumda, Oda Genel Sekreteri Kazım Sarıoğlu'nun okuduğu Mayıs ayı kati mizanı, oturuma katılan üyelerin oybirliği ile kabul edildi.

MİTSO'nun son bir aylık faaliyetleri hakkında meclis üyelerini bilgilendirmek üzere söz alan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Denizbank ile yapılan protokol gereğince başlatılan Nefes Kredisi için başvuru sürecinin 26 Haziran itibariyle sona erdiğini belirtti. OSB'deki gelişmeler hakkında da oda üyelerine açıklamalarda bulunan Reşit Özer, OSB'de sürdürülmekte olan altyapı çalışmalarında son aşamaya gelindiğini belirterek "Artık OSB'de sanayi parsellerinin düzenlemesinde son işler yapılıyor. Bir aya kadar tüm işlerin biteceğini umuyoruz. En geç iki ay içinde parseller, hak sahiplerine dağıtılacak" dedi.

Oturumda söz almak isteyen başka meclis üyesi olmayınca oturum, Meclis Başkanı Mustafa Yüksel tarafından kapatıldı.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık