Milas resmen doğalgaza kavuşuyor

Milas’ın en önemli sorunlarının başında gelen hava kirliliğinin çözümü noktasında vatandaşların yıllardır beklediği doğalgaz konusunda önemli gelişmeler yaşandı. Doğalgaz firması yetkilileri, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret ederek planlamalar gerçekleştirdi.

Milas resmen doğalgaza kavuşuyor
 

Bugün Akmercan Muğla Doğalgaz Firması yetkilileri Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ederek, doğalgaz konusunda önemli bilgilendirmelerde bulundu.

2022 yılı Milas doğalgaz yatırım planlaması konuşuldu.

Akmercan Muğla Doğalgaz Firması Bölge Müdürü Serdar Kaplanoğlu, Harita Şefi Onur Barışcan Berber ve Yapım Şefi Ergin Aktuğ’un bulunduğu ziyarette 2022 yılı Milas doğalgaz yatırım planlaması hakkında toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya Milas Belediye Başkan Yardımcısı Halil Mutlu da katıldı.

Bölge Müdürü Serdar Kaplanoğlu, harita üzerinden Başkan Tokat’a sunum yaparak, 2022 yılı Milas doğalgaz yatırım planlaması hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Alınan bilgiye göre, Nisan ayında doğalgaz boru hatlarının döşenmesi işinin ihalesi yapılacak ve hatların döşenmesine başlanılacacak.

Doğalgaz konusunun ilçemiz açısından çok önemli bir konu olduğunu aktaran Başkan Tokat, Milas’ta hem ortak akıl anlamında hem de kurumlar arası işbirliği ile konu hakkında çok önemli bir hava ve çalışma ortamı yakalandığını dile getirerek, bugünkü firma yetkilileriyle gerçekleşen toplantının Milas için tarihi bir görüşme olduğunu belirtti. 2022 yılı Milas doğalgaz yatırım planlaması hakkında verimli bir toplantı ve sunumun gerçekleştiğini belirten Başkan Tokat, vatandaşların sabırsızlıkla beklediği Milas’a doğalgaz  getirilmesi konusunda önemli bir adım atıldığının altını çizdi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık