Image Slider
Fevzi Topuz
Mehmet Cayirli
Durmus Ozdemir

MİŞTİ 32 YAŞINDA..

MİŞTİ 32 YAŞINDA..
  • 18 December 2021, Saturday 9:52

Başkan Tokat MİŞTİ’nin kuruluşunu kutladı

Milas Şehir Tiyatrosu’nun (MİŞTİ) 32 yaşında. Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, MİŞTİ’nin 32. yıl dönümünü kutladı.

Milas Şehir Tiyatrosu, 1989 yılından itibaren faaliyet gösteren Milas’ın en köklü kültür sanat kuruluşlarından bir tanesi. 32 yıl önce amatör bir ruhla başlayan tiyatro yolculuğu bugün hala devam ediyor. Bünyesinde onlarca oyun çıkartarak Milaslı sanatseverlerle buluşturan MİŞTİ, günümüzde de birçok oyunla birlikte izleyicinin karşısına çıkıyor.

“Sahne Işığının Hiç Sönmemesi Dileğiyle”

MİŞTİ’nin kuruluşunun 32. yıl dönümünü Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat da kutladı. Başkan Tokat, “Bundan tam 32 yıl önce amatör bir ruhla başlayan tiyatro serüveni, büyük bir bağlılık ve sanat coşkusuyla hala devam ediyor. Her zaman Eşim Elif  ile birlikte kurucuları arasında yer almaktan büyük bir onur ve gurur duyduğum Milas Şehir Tiyatrosu’nun 32. Kuruluş yıl dönümünü yürekten kutluyorum. Bu vesileyle, bugün aramızda olmayan MİŞTİ’ye ve Milas’a kazandırdıkları için Milas Şehir Tiyatrosu’nun kurucusu, öğrencisi olmaktan her zaman gurur duyduğum Sayın Nebi Uslu hocamıza teşekkür ediyor, kendisini bir kez daha rahmetle anıyorum.” ifadelerini kullandı.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık
siteacilis