Image Slider
Fevzi Topuz
Mehmet Cayirli
Durmus Ozdemir

Muğla Valiliği, “FIRSATÇILIK CEZASIZ BIRAKILMAYACAKTIR”

​​​​​​​Muğla Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada Muğla’da son günlerde depremzedelere yönelik kiralık konut fiyatlarında fahiş fiyat artışı olduğuna dikkat çekilerek, “Yoğun, yaygın denetimler yapılacak ve fırsatçılık cezasız bırakılmayacaktır.” Denildi.

Muğla Valiliği, “FIRSATÇILIK CEZASIZ BIRAKILMAYACAKTIR”
  • 21 February 2023, Tuesday 9:55

Muğla Valiliği’nden yapılan açıklama şu şekilde; “Basında ve sosyal medyada yer alan haberler ve yapılan şikayetlerden; ülkemizde yaşanan deprem felaketi nedeniyle, ilimize barınma amacıyla gelen vatandaşlarımıza konut kiralarında fahiş fiyat artışı uygulayan bazı fırsatçıların olduğu anlaşılmaktadır.

Milletimizin depremin yıkıcı sonuçlarıyla mücadele verdiği bu dönemde, İl Ticaret Müdürlüğümüz ve Vergi Dairesi Başkanlığımız koordinesinde gerekli tedbirler alınacak, haksız fiyat artışına sebep olan konut sahipleri, emlakçı ve benzeri ilgililer hakkında yoğun, yaygın denetimler yapılacak ve fırsatçılık cezasız bırakılmayacaktır.

Hepimizi derinden yaralayan bu süreçte her türlü suistimali önlemek adına ne gerekiyorsa yapmaya, vatandaşımızın yanında olmaya devam edeceğiz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık
siteacilis