Öğrenciler karnelerini aldı

​​​​​​​2020-2021 yılı eğitim öğretim sezonu sona ererken, öğrenciler karnelerini aldı.

Öğrenciler karnelerini aldı
  • 03 Temmuz 2021, Cumartesi 10:26
 

2020-2021 eğitim-öğretim yılı Milas’a bağlı Meşelik Mahallesi’ndeki Hacı Bahattin Aydın Ortaokulunda düzenlenen karne töreniyle sona erdi.

Düzenlenen törene; Milas Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Vurgun, Hacı Bahattin Aydın Ortaokulu’nu yaptıran hayırsever Necat Aydın ve ailesi ile öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Vurgun ve Hayırsever Necat Aydın kısa birer konuşma yaparak karnelerini alan öğrencilere eğitim yaşamlarının kalan kısımlarında başarı dileklerini ilettiler.

Törende son konuşmayı yapan Milas Kaymakamı Mustafa Ünver Böke de mezun olmaya hak kazanan tüm öğrencileri tebrik etti. Kaymakam Böke, öğrencilerin ve öğretmenlerin 2020-2021 eğitim-öğretim sezonunda pandemi nedeniyle özverili bir şekilde çalıştıklarını ve mümkün olanın en iyisini yapmaya çalıştıklarını söyledi.

Tören, öğrencilere karne ile hediyelerinin verilmesi ve emekli olan öğretmenlere plaket takdim edilmesinin ardından sonra erdi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık