“Ören’i spor merkezi yapmayı hedefliyoruz”..

Milas Belediye Başkanı Muhammet  Tokat  Ören Mahallesi’ni ziyaret ederek mahalle esnafı ve sakinleri ile bir araya geldi. Vatandaşların ve esnafın sıkıntılarını dinleyen Başkan Tokat, kendisine iletilen talepleri tek tek not alarak, ihtiyaç duyulan hizmetlerin yapılacağını söyledi.

 “Ören’i spor merkezi yapmayı hedefliyoruz”..
  • 11 Haziran 2020, Perşembe 10:23

Sabah erken saatlerde Ören’e gelen Başkan Tokat, sanayi sitesi, jandarma karakol binası, ören pazarı ve mahalle esnafını ziyaret etti. Belediye personeli ile de bir araya gelen Tokat, yaz sezonunun gelmesi ile personelin daha dikkatli davranması ve hizmetlerin aksatılmaması konusunda uyarılarda bulundu. Hazırlanan plajları da inceleyen Başkan Tokat, denize giren vatandaşlara, “hassas bir dönemin gerekleri ve hükümetçe belirlenen tedbirler çerçevesinde her yönüyle dikkatli olmalıyız. Özellikle sahillerde hijyen ve sosyal mesafe kurallarına dikkat edelim” dedi.

Yaz aylarında yerli ve yabancı binlerce tatilciyi ağırlayan Ören mahallesinde yapılan çalışmaları da yerinde inceleyen Tokat; Ören’in hak ettiği değeri bulması adına ciddi yatırımlar gerçekleştireceklerinin altını çizdi. Sezonun 12 ay boyunca sürmesi adına Ören’i spor merkezi yapmayı hedeflediklerini söyleyen Tokat; “eşsiz doğası, denizi ve paraşüt sporuna uygunluğuyla cennet bir köşe olan Ören’i geliştirmek ve koruma adına yatırımlarımız sürecek” dedi.

Editör: Şahin ŞAHİN
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık