Parke kaplama çalışmaları tamamlandı

​​​​​​​Milas Belediyesi ilçemizin tüm mahallelerine eşit ve etkin hizmet götürme kapsamında çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Parke kaplama çalışmaları tamamlandı

Yapılması gereken hizmetleri yerinde tespit ederek çalışmaları gerçekleştiren Milas Belediyesi ekipleri ilçemizin mahallelerinde parke kaplama çalışması yaparak, ilçemiz yollarının çehresini değiştiriyor.

Bu kapsamda Hacıabdi ve Ahmet Çavuş-Hayıtlı Mahallelerinde çalışmalarını tamamlayan Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler 3000 m2’lik parke kaplama çalışmasını tamamlayarak, vatandaşların hizmetine sundu.

“Daha Güzel Bir Milas İçin”

Çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat; “Mahallelerimizdeki yapılması gereken çalışmaları tespit ederek, planlanan programlar çerçevesinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Ekiplerimiz mahallelerimizin yolarında çalışmalarını tamamlayarak, vatandaşlarımızın hizmetine sunuyor. Bu kapsamda Hacıabdi ve Ahmet Çavuş-Hayıtlı Mahallelerimizde parke kaplama çalışmalarımızı tamamladık. Hemşehrilerimize hayırlı olsun. Daha güzel bir Milas için çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek.” dedi.

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık