Image Slider
Fevzi Topuz
Mehmet Cayirli

“Selimiye’yi kolay lokma sanıyorlar”

Milliyetçi Hareket Partisi Milas Örgütü, Selimiye AKP Mahalle Temsilciliğini ziyaret etti. Selimiye’de konuşan Başkan Ünlüsoy, “Cumhur İttifakı Selimiye’yi hizmetsizlikten kurtaracak” dedi.

“Selimiye’yi kolay lokma sanıyorlar”

Milliyetçi Hareket Partisi Milas İlçe Başkanı Emin Nazmi Ünlüsoy, Kadın, Aile, Çocuk ve Engelli Politikaları Başkanı Seferiye Baklacı ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri , AKP Selimiye Temsilciliği’ni ziyaret etti. 

Daha sonra pazar yeri ziyaretleri gerçekleştiren Başkan Ünlüsoy, “Selimiye’yi bazıları kolay lokma zannediyorlar. ‘Gelmesek de, hizmet etmesek de oy geliyor. Çantada keklik nasıl olsa’ diye düşünüyorlar. Selimiye halkı ve esnafı bu hizmetsizliği hak etmiyor. Bu pazar yeri Selimiye’ye yakışmıyor. Yıllardan beri tek çivi çakılmadı. Acilen Selimiye pazar yerinin, modern Selimiye’ye yakışır bir hale gelmesi gerekiyor.” dedi.

Pazar esnafının sorunlarını dinleyen Ünlüsoy, “Seçimden seçime değil, her zaman Selimiyeli vatandaşlarımızın esnafımızın yanında olacağız. Cumhur İttifakı Selimiye’yi hizmetsizlikten kurtaracak.” diye konuştu.

 

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık
siteacilis