AKP'li vekillerden hastane açıklaması

AKP Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan, Muğla’daki sağlık yatırımları ile ilgili Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile görüştü. 

AKP'li vekillerden hastane açıklaması

AK Parti Muğla Milletvekilleri M. Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan’ın Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı ziyaretinde Muğla’da yapımları tamamlanma aşamasına gelen Milas, Bodrum, Yatağan ve ilk kez ihaleye çıkarılan Marmaris ve Seydikemer yeni devlet hastaneleri görüşüldü. AKP Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’yı makamında ziyaret ederek, il genelindeki sağlık yatırımlarına ilişkin bilgi paylaşımında bulundu.
Yeni Milas Devlet Hastanesi ve yapımı hızla süren Yatağan’daki yeni devlet hastanesinin de çevre düzenleme işleri için ödenek aktarımının da Sağlık Bakanlığınca kısa süre içinde gönderileceği belirtilirken, Demir ve Gökcan’ın Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin ekipman takviyesi nedeniyle ilettiği talep de Bakan Koca tarafından olumlu karşılandı.
Milletvekili Demir ve Gökcan, Muğla’nın sağlık yatırımlarında hak ettiği değeri alması için gece gündüz çalıştıklarını ifade ederek, “Muğlalı hemşehrilerimizin sağlık hizmetlerinden en kaliteli biçimde yararlanmaları için hem donanım hem de personel anlamında çalışmalarımız sürüyor. Muğlamızı baştan başa yeni hastanelerle donatıyoruz. Bu önemli yatırımların ilimize gelmesine vesile olan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca’ya şükranlarımızı sunuyoruz. Yalnızca sağlıkta değil, ilimizin ihtiyaç duyduğu her alanda çalışmalarımızı gece gündüz sürdürüyoruz.” diye konuştu. 


 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık