Başkan Tokat 'Doğa Dostu Belediye Başkanı Taahhütnamesi'ni imzaladı

Milas  Belediye Başkan Muhammet Tokat, TEMA Vakfı'nın iklim dostu, yaşanabilir ve sağlıklı kentler için yerel yönetimlere önerdiği adımları içeren ”Doğa Dostu Belediye Başkanları Taahhütnamesi”ni imzaladı.

Başkan Tokat 'Doğa Dostu Belediye Başkanı Taahhütnamesi'ni imzaladı
  • 30 Kasım 2019, Cumartesi 9:17

Türkiye Erozyonla Mücadele Vakfı (TEMA), 31 Mart yerel seçimlerine katılan bütün belediye başkan adaylarının görev süreleri boyunca toprağı, ormanı, suyu, iklimi ve havayı koruyan politika ve uygulamaları öncelikli hale getirmeleri gerektiği inancıyla Doğa Dostu Belediye Başkanı Taahhütnamesi hazırladı. TEMA, tüm belediye başkanlarını bu taahhütnameyi imzalamaya davet ederken, Başkan Tokat, TEMA Muğla İl Temsilciliğinin talebiyle taahhütnameyi imzaladı. Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, TEMA Muğla İl Temsilcisi Sergender Sezer, İl Temsilci yardımcısı Nurcan Bahar, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Genç Tema Başkanı İlkay Mercan ve İlçe temsilcisi Mehmet Nergiz’in de hazır bulunduğu törende attığı imza ile görev süresi boyunca toprağı, ormanı, suyu, iklimi ve havayı koruyan politika ve uygulamaları öncelikli hale getireceğinin sözünü vermiş oldu.
Herkesin sağlıklı, dengeli bir doğal çevrede yaşama hakkına sahip olduğunu belirten Başkan Tokat; “Çevresine sahip çıkan geleceğine de sahip çıkar. Bizler de Milas’ın geleceğine sahip çıkma adına TEMA Vakfı Muğla İl  ve İlçe Temsilcileri ile bir araya gelerek Doğa Dostu Belediye Başkanı Taahhütnamesini imzaladık” dedi.
 

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık