Başkan Tokat, Ketendere’de tamamlanan asfalt çalışmasını inceledi

Milas Belediyesi bir yandan pandemiye karşı mücadelesini kararlılıkla sürdürürken, bir yandan da asli görevlerini planlanan takvime göre gerçekleştirmeye devam ediyor. Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, bu kez Ketendere’de Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapımı tamamlanan asfalt döküm çalışmasını inceledi.

Başkan Tokat, Ketendere’de tamamlanan asfalt çalışmasını inceledi

 “132 Mahalleye Eşit Hizmet”  sloganıyla hareket eden Milas Belediyesi, son olarak Ketendere’de 1. Kat sathi asfalt kaplama çalışmasını tamamladı. Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, bölgede yapımı tamamlanan asfalt kaplama çalışmasını yerinde inceleyerek, çevre mahallelere ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret kapsamında Başkan Tokat’a, Milas Belediyesi Başkan Yardımcıları Cüneyt İlter ve Gülşen Gökçe de eşlik etti.

İlk olarak Ketendere’de yapımı tamamlanan asfalt kaplama çalışmasını inceleyen Tokat, çalışmanın bölgeye hayırlı olmasını diledi. Yapılan çalışmanın 5 metre genişliğinde ve 2 kilometre uzunluğunda olduğunu aktaran Muhammet Tokat, “Milas  Belediyesi olarak bir yandan Covid-19 ile mücadelemizi sürdürürken, bir yandan da çalışma takvimimize sadık kalarak, asli görevlerimizi yerine getiriyoruz. Bu kapsamda programa aldığımız Ketendere Mahallemizde sıcak asfalt serim çalışmasını tamamladık. Çalışmalarımızı kısa süre içerisinde gerçekleştirerek Ketendereli hemşehrilerimizin hizmetine sunduk.” dedi.

“Vatandaşlarımızın Taleplerini Karşılıyoruz”

Ketendere’de yapımı tamamlanan asfalt kaplama çalışmasını inceleyen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, ziyaretlerine sırasıyla Bahçeburun, Çınarlı, Epçe Mahalleleri ile devam etti. Bölgede vatandaşlarla buluşan Tokat, mahallelilerin şikayetlerini ve önerilerini dinledi. Ziyaretleri sırasında konuşan Muhammet Tokat, kırsal mahallelere genel yatırımları çok önceden tamamladıklarını ve bu sayede vatandaşların ağaç budama gibi basit istekleri olduğunu ifade etti. Tokat, “Milas Belediyesi olarak 132 mahalleye etkin ve eşit hizmet anlayışıyla yola çıktık. Bu doğrultuda mahallelerimizde genel yatırımlarımızın birçoğunu tamamladık. Her ne kadar pandemi nedeniyle birçok anlamda sıkıntı yaşasak da Milaslı hemşehrilerimizin hizmet alma noktasında mağdur olmaması birinci önceliğimiz.” dedi. Esnafla ve vatandaşlarla sohbet eden Tokat, bölgede yaptığı incelemelerin ardından ziyaretini sonlandırdı.   

Editör: Gülçin Erşen
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık