Başkan Tokat’ın Nereden Aday Adayı Olacağı Netleşiyor

S.S. 153 No’lu Milas Tariş Zeytin ve Zeytinyağları Tarım Satış Kooperatifi Genel Kurulu’nda bir konuşma yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın, “Şimdiye kadar 3 dönem Milas halkına yerel yönetim olarak hizmet ettik, elimizden gelen gayreti bu anlamda sarf ettik. Umuyorum önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak ve açıklanacak, sizlere de bildirilecek tabloyla, belki bir üst kademede tekrar memleketimize hizmet etme noktasında bir irademiz ortaya çıkabilir” sözleri, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday adayı mı olacak sorusunu akla getirdi.  

Başkan Tokat’ın Nereden Aday Adayı Olacağı Netleşiyor
  • 29 November 2023, Wednesday 15:31

Nereye aday olacağı merak konusu olan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, bugün S.S. 153 No’lu Milas Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada, Büyükşehir aday adaylığı sinyalini verdi.

 “Her zaman Tariş’in yanındayız. Kendi evimizin kapısını çalıyor gibi kapınızı çalabiliyoruz. Aynı şekilde sizler de belediyemizin kapısını çalıyorsunuz. Sizlere teşekkür ediyorum. Bu kooperatiflerin oluşmasında, devamında emeği bulunan herkese takdir ve şükranlarımızı sunuyoruz” diye konuşan Başkan Tokat, görev yaptığı süre içerisinde yol göstericiliğinden ötürü Tariş’e teşekkür etti.

Konuşmasına, önemli bir süreç yaşadıklarını ve sürecin bir iki gün içerisinde netleşeceğini söyleyerek devam eden Başkan Tokat, “Şimdiye kadar 3 dönem Milas halkına yerel yönetim olarak hizmet ettik, elimizden gelen gayreti bu anlamda sarf ettik. Umuyorum önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak ve açıklanacak, sizlere de bildirilecek tabloyla, belki bir üst kademede tekrar memleketimize hizmet etme noktasında bir irademiz ortaya çıkabilir. Bunu da sizlere, kamuoyuna bildireceğiz. Böyle bir ihtimal gerçekleşmesi durumunda da Tariş’in her zaman yanında olacağımızdan kuşkunuz olmasın” dedi.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık