Image Slider
Fevzi Topuz
Mehmet Cayirli

Çamköy’ün parke çalışması tamamlandı…

​​​​​​​Milas Belediyesi, ilçemiz mahallelerindeki yol yenileme çalışmalarına devam ediyor. Kırsal mahallelerdeki ihtiyaç duyulan yol çalışmaları, Milas Belediyesi ekipleri tarafından sürdürülüyor.

Çamköy’ün parke çalışması tamamlandı…

Çamköy Mahallesi’nde çalışmalarını tamamlayan Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler mahalleye 250 m2 parke yol kaplama çalışması yaparak,  mahallenin yollarını modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturdu.

İlçemizin mahallelerinde planlanan programlar çerçevesinde çalışmalar gerçekleştirildiğini belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Daha güzel bir Milas için elimizden gelen tüm çabayı göstererek, çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mahallelerimizi ziyaret ederek, yapılması gereken çalışmaları yerinde tespit edip, planlamalar yapıyoruz. Belediyemize bağlı ekipler planlanan programlar dahilinde çalışmalar gerçekleştirerek, mahallelerimizin yollarını çağdaş ve modern bir görüntüye kavuşturuyor. Her mahallemize eşit ve etkin hizmet etmek adına yoğun çalışmalar gerçekleştiriyoruz” dedi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık
siteacilis