Cezalar Affedilsin

Cezalar Affedilsin

Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Dernek Başkanı Nihat Abbak gazetemize yaptığı açıklamada Yeni Milasspor Sevdalası cezalı taraftarların cezalarının kaldırılmasını istiyerek konu ile ilgili şunları söyledi:
"İlçemizin güzide spor kulübü Yeni Milasspor'un Profesyonel liglerden beri takipçisiyiz.
İyi ve kötü her şartta bugüne kadar kulubümüzü ve futbol takımımızın yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz, ancak sevdalısı olduğumuz Mor Beyaz renklerin temsilcisi Yeni Milasspor'un lig maçlarını , verilen cezalardan dolayı tribünlerden izleyemiyoruz.
Taraftarlarımıza verilen müsabakalardan men yasağını içinde olduğumuz şu günlerde kaldırılmasını istiyor ve bekliyoruz.
Liglerin başlayacağı yeni dönemde gönül verdiğimiz Yeni Milasspor'un maçlarını yeniden tribünlerde izlemek istiyoruz.
Sevdamsın Yeni Milasspor Taraftarlar Derneği olarak taraftarlarımıza verilen cezaların kaldırılmasını yetkili kurumlardan talep ediyoruz.
İki senedir taraftarlarımız aldıkları cezalar nedeniyle Milas Emniyet Müdürlüğüne giderek lig maçları öncesi imza atıyorlar artık bu cezaların sonu gelsin.
Sayın Cumhurbaşkanımız genel af ilan ederek bazı kader mahkumlarımızın mahkumiyetlerini sonlandırdı.
Yeni Milasspor taraftarları olarak bizlere verilen bu müsabakaları izlememe ve imza atma cezalarının ne zamana kadar devam edeceği konusundaki üzüntümüz büyüktür.
Emniyet Müdürlüğümüze ve Sayın Valimize sesleniyoruz, lütfen verilen maç izlememe cezaları kaldırılsın.
Coranayla sürdürdüğümüz savaştan mutlaka galip çıkacağız ve yeniden bizleri hayata bağlayan Sevdamız Yeni Milassporumuzun lig maçları için tribünlerde olma arzumuzu bir kez daha bildirerek bu konuda hoşgörü bekliyoruz.”

 

HABERE AİT RESİMLER

Editör: Hüseyin AÇAR
Beğendim 1 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık