Çocuk Oyun Evi’ne Ön Kayıt Başvuruları Başladı

Milas Belediyesi Çocuk Oyun Evi ile çocuklar mutlu, aileler huzurlu olacak…

Çocuk Oyun Evi’ne Ön Kayıt Başvuruları Başladı
  • 16 November 2022, Wednesday 15:48

Milas Belediyesi bünyesinde hizmet verecek Çocuk Oyun Evi için, ön kayıt başvuruları başladı. Tamamen ücretsiz ve tam gün hizmet verecek olan Çocuk Oyun Evi’nden, okul öncesi hizmetlerinden mahrum kalan dar gelirli ailelerin 48-68 ay grubundaki çocukları faydalanacak. 

Dar gelirli ailelerin 48-68 ay grubunda olan çocuklarına; zihinsel, bedensel, fiziksel ve sosyal gelişimlerine katkı sunacak, çocuk etkinlik merkezi olarak faaliyet gösterecek Ahmet Çavuş Hayıtlı Mahallesi’ndeki Milas Belediyesi Çocuk Oyun Evi’ne ön kayıt başvuruları başladı.

ÇOCUK DOSTU BELEDİYE…

Çocuk dostu belediyecilik anlayışı ile çalışmalarına yön verdiklerini belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Okul öncesi dönemin çocuklarımızın eğitiminde büyük öneme sahip olduğunun farkındayız.  Fiziksel, zihinsel, sosyal-duygusal ve dil gelişimlerinin büyük ölçüde tamamlandığı okul öncesi eğitimden tüm çocuklarımızın faydalanmasını sağlamak amacıyla Çocuk Oyun Evi’mizi oluşturduk. Çocuklarımızı mutlu görmek, onların gelişimine katkı sağlamak adına attığımız bu adım bizler için büyük bir gurur kaynağıdır.” dedi.

MÜRACAATLAR MİLAS BELEDİYESİ KADIN VE AİLE HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ’NE…

Tamamen ücretsiz sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve ikindi öğünüyle sağlıklı beslenme programının uygulandığı, eğlenerek öğrenme ilkesinden yola çıkarak tam gün hizmet verecek etkinlik merkezinden yararlanmak isteyen gelir seviyesi düşük aileler, Milas Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’ne şahsen başvurarak ön kayıt için gerekli başvuru belgesini alabilir,  0 (252) 515 02 90 ve 0(533) 614 29 40 no’lu telefonlardan da hizmetle ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirler.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık