Birliğim Gıda Sol Sabit
Sağ Sabit SARI KONAK

Corana tehdidi spora da yansıdı, maçlar seyircisiz oynanacak

Tüm Dünya’yı etkisi altına alan Corana U19 Virüsü nedeniyle ülkemizde oynanacak olan spor karşılaşmalarının birçoğu iptal edilirken, bazı spor müsabakaları ise seyircisiz olarak oynanacak.

Corana tehdidi spora da yansıdı, maçlar seyircisiz oynanacak

Sağlık Bakanlığı ve Futbol Federasyonu tarafından açıklanan koruyucu tedbirler çerçevesinde, tüm yurdumuzda olduğu gibi ilçemizde hafta sonu oynanacak olan futbol karşılaşmalarına da izleyici olarak seyirci alınmayacak.
Süper Amatörde haftanın maçı Seydikemer’de
Seydikemer Belediyespor- Yeni Milasspor
Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde haftanın en önemli futbol karşılaşması 15 Mart Pazar günü Seydikemer’de oynanacak.
Ligin alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren ilçemiz takımı, geçen hafta sonu erteleme maçında Gümüşlük Gençlikspor’u 2-1 yenerek şampiyonlukta iddialı hale gelen Seydikemer Belediyespor’a konuk olurken düşme hattındaki diğer bir takım olan Menteşe Yerküpespor da deplasmanda Pazar günü Gümüşlük Gençlikspor ile oynayacak.
Haftanın Müsabaka Programı
Süper Amatör Küme Ligi
14 Mart Cumartesi Saat 14.00
Karaovaspor- Göcek Belediyespor
15 Mart Pazar Saat 14.00
Seydikemer Belediyespor- Yeni Milasspor
Gümüşlük Gençlikspor- Menteşe Yerküpespor
Düğerek Güneşspor- Dalyanspor
Dalaman Belediyespor- Muğla Üniversitesi
Milas Esnafspor bay
BAL Ligi Maçları
15 Mart Pazar Saat 14.00
Ortaca Belediyespor-Kestelspor
Manavgat Belediyespor-Yatağanspor
Çal Belediyespor- Akşehir Belediyespor
Sarayönüspor-B.Mehmet Akif Ersoy Ünv
Burdur Oğuzhanspor-Denizli Sarayköyspor
Kepez Belediyespor- Isparta 32 Spor
Konya Ereğlispor- Karaman Belediyespor
2.Amatör Küme Ligi Maçları
15 Mart Pazar Saat 14.00
Örenspor- Bitez Gençlikspor
Bodrum Turkuazspor- Kavaklıdere Belediyespor
Gündoğanspor- Konacıkspor
U19 Ligi Maçları
14 Mart Cumartesi Saat 14.00
Yeni Milasspor-Gündoğanspor
U17 Ligi Maçları
14 Mart Cumartesi 
Saat 12.00 Bodrum 1925-Gümüşlük Gençlikspor
Saat 14.00 Bafa Belediye Zeytinspor-Bodrum Göltürkbükü
15 Mart Pazar Saat 14.00
Milas Gençlikspor-Yeni Milasspor
U15 Ligi Maçları
14 Mart Cumartesi 
Saat 12.00 Yeni Milasspor- Yatağanspor
Saat 14.00 Turgutreisspor- Milas Gençlikspor
Bitez Gençlik-Muğla Atletikspor
15 Mart Pazar Saat 14.00
Saburhanespor- Bodrum 1925
2. Lig Maçı
15 Mart Pazar Saat 15.00
B.B.Bodrumspor- Bandırmaspor
3.Lig Maçları
Fethiyespor- Büyükçekmece Tepecikspor
Modafenspor- Muğlaspor


 

Editör: Hüseyin AÇAR
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık