Birliğim Gıda Sol Sabit
Sağ Sabit SARI KONAK

Milas Belediyespor İlk maçını Afyon Yüntaşsporla yapacak

2019-2020 Voleybol sezonunda Türkiye Büyük Erkekler Voleybol Liginde ilçemizi temsil eden Milas Belediyespor geçtiğimiz hafta sonu tamamlanan lig maçları sonrasında grup şampiyonu oldu.

Milas Belediyespor İlk maçını Afyon Yüntaşsporla yapacak

Geçtiğimiz hafta sonu deplasmanda Afyon Yüntaşspor’u 3-2 yenerek ligi lider tamamlayan Milas Belediyespor, Efeler Ligi Yarı Final Maçlarında ilk karşılaşmasını kendi grubunun dördüncüsü Afyon Yüntaşspor ile yapacak.
Ankara’da yapılacak Play Off grup karşılaşmalarında Solhanspor ve Niksarspor ile de maçları bulunan Milas Belediyespor, müsabakalarını 19 Mart Perşembe günü tamamlayacak.
Play Off Takımları Belli Oldu
İlçemiz ekibiyle birlikte 17-19 Mart tarihleri arasında Ankara’da oynanacak olan Efeler Ligi Play Off maçlarına katılacak takımlar da belli oldu.
A grubunda Milas Belediyespor, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor, İzmir Altekma ve Afyon Belediyesi Yüntaşspor takımları ve B Grubunda ise Haliliyespor, Cizrespor, Solhanspor ve Tokat Niksarspor takımları Play Off bileti alan takımlar oldular.
Yarı Finaller Başlıyor
17-19 Mart tarihleri arasında Ankara Başkent Spor Salonunda yapılacak olan 3 günlük tek devreli Efeler Ligi Yarı Final karşılaşmalarında ilçemizi temsil edecek Milas Belediyespor’un rakipleri kendi grubundaki Afyon Belediyesi Yüntaşspor, doğu grubundan Bingöl Solhanspor ve Tokat Niksarspor oldular.
Diğer grupta ise Haliliyespor, Cizrespor, İzmir Altekmaspor ve Kocaeli  Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor  yer aldı.
Oynanacak müsabakalar sonrasında gruplarında ilk iki takım farklı bir ilde final maçlarına çıkacaklar.
Yarı Final Maç Programı
17 Mart Salı
Saat 12.00 Milas Belediyespor- Afyon Belediyesi Yüntaşspor
Saat 14.00 Solhanspor- Niksarspor
Saat 16.30 Haliliyespor-Cizrespor
Saat 18.30 Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor-Altekmaspor
18 Mart Çarşamba
 Saat 12.00 Afyon Yüntaşspor-Solhanspor
Saat 14.00 Niksarspor- Milas Belediyespor
Saat 16.30 Cizrespor-Kocaeli Kağıtspor
Saat 18.30 Altekmaspor- Haliliyespor
19 Mart Perşembe
Saat 11.00 Niksarspor- Afyon Yüntaşspor
Saat 13.00 Milas Belediyespor- Solhanspor
Saat 15.30 Altekmaspor- Cizrespor
Saat 17.30 Haliliyespor- Kocaeli Kağıtspor

Editör: Hüseyin AÇAR
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık