SELİMİYELİ DEVECİLERDEN BAŞKAN TOKAT’A TEŞEKKÜR

Selimiye Deveciler Derneği yöneticileri, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret ederek, teşekküretti ve bir plaket takdim etti.

SELİMİYELİ DEVECİLERDEN BAŞKAN TOKAT’A TEŞEKKÜR
  • 19 Eylül 2019, Perşembe 16:29

Selimiye Deveciler Dernek Başkanı Ferhat Savran, Selimiye’de gerçekleştirilen  Deve Güreşi Şenlikleri’ne verdiği desteklerden dolayı Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ederek teşekkür etti.Güreş tertip komitesi adına Başkan Tokat’ı ziyaret eden heyette Selimiye Deveciler Derneği Başkan Yardımcısı Gürsel Çöllüoğlu da yer aldı.

Başkan Ferhat Savran; “Bu yıl deve güreşimizi 28 Ocak 2020 tarihinde gerçekleştireceğiz. Geçtiğimiz yıllardaki güreş şenliklerimizin gerçekleşmesinde Milas Belediye Başkanımız Muhammet Tokat ve ekibinin büyük katkıları oldu. Bu anlamda kendisini ziyaret ederek teşekkür etmek istedik ” dedi.

Deve güreşlerinin bölgenin geleneksel etkinliği olduğunu ve ellerinden geldiği kadar katkı sağlamaya çalıştıklarını belirten Başkan Tokat; “Bu geleneksel etkinliği ve kültürün yaşatılmasında emek veren herkesi kutluyorum” diye kaydetti.

Selimiye Deveciler Derneği Başkanı Savran, Başkan Tokat’a bir de teşekkür plaketi takdim ederek, 28 Ocak tarihinde halka açık ücretsiz olarak düzenlenecek deve güreşlerine herkesi davet etti.

Editör: Şahin ŞAHİN
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık